برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش مربع

انواع فرش ماشینی مربع شکل درجه یک کاشان در طرح ها و رنگ ها و نقشه های جدید و متنوع
نمایش 0 تا 0 (از 0 محصول)
گروه تجاری فرش کاشان با سال ها تجربه در امر تولید و فروش اینترنتی فرش ، موفق به تولید و ارائه انواع فرش ماشینی در ابعاد ، اشکال و سایز های خاص از جمله تولید سایز سفارشی فرش مربع شده است .

لذا شما مشتری گرامی در صورت تمایل به خرید فرش مربع می توانید پس از انتخاب هر یک از طرح های موجود در فرش های سایز استاندارد همین فروشگاه ، آن را به صورت اختصاصی سفارش داده و بعد از بافت فرش آن را تحویل بگیرید .

برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش فرش کاشان تماس حاصل فرمایید .

واحد مشاوره و فروش فرش کاشان: 03155443197 - 03155443195 - 09133602885 - 09120557250

امروزه به پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن دستگاه های بافت ، فرش ها در اشکال متفاوت تولید می شوند . فرش های مربعی شکل یکی از جدیدترین محصولات ماشینی می باشد که زیبایی پذیرایی را دوبرابر می کند . فرش های مربع برای اتاق های مربعی شکل و یا اتاق هایی که در اندازه های غیر استاندارد ساخته شده اند مناسب است . پهن کردن فرش ماشینی مربع در وسط پذیرایی و چیدن مبلمان در کنار دیوار و به دور فرش ، آرامش و زیبایی را به فضای خانه منتقل می کند .
از آنجایی که فرش های مربع در دکوراسیون مرکز توجه می باشد پس باید در انتخاب طرح و رنگ آن و تطبیق طرح و رنگ با دکوراسیون وسواس به خرج داد . در دکوراسیون های شلوغ با مبل ها پرده های طرح دار از فرش های ساده مربعی و در دکوراسیون هایی که کمتر از وسایل زینتی استفاده شده است و دارای مبلمان و پرده های ساده می باشد از فرش های شلوغ مربعی استفاده شود .
کارخانه فرش کاشان توانسته است امروزه متنوع ترین فرش های ماشینی را در اشکال مختلف مستطیل ، دایره ، بیضی ، مربع تولید کند . خرید از کارخانه فرش کاشان به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است و تمامی محصولات به قیمت درب کارخانه با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رسند .
مشتریان می توانند محصولات ماشینی مربعی شکل را باکیفیت عالی به قیمت عمده و تولیدی خریداری کنند . کیفیت عالی به دلیل بافته شدن این محصولات با الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد . این کارخانه توان تولید فرش های مربعی شکل بزرگ پارچه را نیز دارد .

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه