برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۷/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» مرکز فروش فرش کاشان

مرکز فرش کاشان

فروشگاه فرش کاشان ، وب سایت کارخانه فرش کاشان یکی از مهمترین مراکز فروش فرش کاشان است که محصولات 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه ، 500 شانه و انواع فرش های فانتزی و مدرن و تابلو فرش ها را تولید می کند .
آیا تا کنون برای خرید فرش ماشینی یا دستبافت وارد بازار فرش و قالی شده اید ؟ آیا از تنوع بسیار بالای محصولات مطلع هستید ؟ آیا با دیدن طرح ها و رنگ ها و کیفیت های مختلف فرش این سوال برایتان پیش می آید که کدام محصول برای خرید مناسب تر است ؟ آیا تا بحال با خود در مورد ویژگی های بهترین فرش ماشینی فکر کرده اید ؟ آیا در هنگام خرید توان تشخیص فرش اصل از تقلبی را دارید ؟ آیا می توانید بهترین و مناسب ترین فرش برای دکوراسیون منزل خود را پیدا کنید ؟
خرید فرش ماشینی از جهاتی با خرید سایر وسایل یکسان و اما از جهات بسیاری متفاوت است . یکسان بودن از آن جهت که فرش کالایی است ضروری و کاربرد های مختلفی در فضای خانه بر عهده خواهد داشت اما متفاوت از آن جهت که برای خرید یک تخته فرش باید وارد فضایی شوید که کاملا تخصصی بوده و تشخیص و تمییز فرش های اصل از نوع تقلبی کار آسانی نیست . همچنین تنوع و گستردگی همه جانبه این محصولات از بعد رنگ و طرح گرفته تا بعد ابعاد و کیفیت نخ بافت دیگر موردی است تا خرید را دشوار و متقاوت از سایر محصولات نماید .
در بین تمامی فرش های عرضه شده آنان که تحت عنوان فرش های ماشینی کاشان تولید می شوند نسبت به سایرین از کیفیت ، زیبایی و محبوبیت بیشتری برخوردار هستند . فرش های ماشینی کاشان به محصولاتی گفته می شود که در کارخانه ها به ثبت رسیده و در شهرک های صنعتی کاشان تولید می شوند . علت محبوبیت بالای این محصولات به ویژگی های فنی و ظاهری آن ها مربوط است . تولید کنندگان کاشانی در تولید از هیچ خدمتی فروگذار نکرده و برای در دست گرفتن سهم بیشتری از بازار روز به روز بر کیفیت و زیبایی محصولات خود می افزایند . گروه های تولیدی از جمله گروه تولیدی فرش کاشان در پی ارائه بهترین محصولات در سراسر جهان به شهرت رسیده و در صادرات غیر نفتی ایران سهم چشم گیری را به خود اختصاص دارند .
خرید از مراکز فروش فرش  کاشان
تولید کنندگان معتبر و قدرتمند در شهر های مختلف مراکزی را جهت پخش مستقیم فرش های ماشینی تأسیس کرده اند . این روش مزیت های فراوانی به همراه دارد که مشتریان را جذب نموده است ، از مهم ترین مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1- خرید فرش اصل و اطمینان از عدم تقلبی بودن محصولات عرضه شده در مراکز پخش فرش کاشان
2- قیمت ارزان و مقرون به صرفه در مراکز فروش فرش کاشان مزیت دیگری است که به علت عرضه مستقیم رخ داده است . فرش های ماشینی موجود در فروشگاه های فیزیکی در سراسر شهر ، هنگام خروج از کارخانه تا رسیده به فروشگاه بارها دست به دست می شوند و به همین دلیل در قیمت هایی بسیار متفاوت از قیمت مراکز پخش و قیمت درب کارخانه به فروش می رسند .
3- مراکز پخش مانند فروشگاه های اینترنتی توانسته اند تمامی طرح ها و محصولات برند را در خود جای دهند . تنوع بالا دیگر خصلت مراکز پخش فرش کاشان است . تنوع محصولات گروه تولیدی فرش کاشان به حدی است که بی شک خریداران در مواجه با آن ها دست خالی نخواهند ماند اما اینکه بتوان تمام محصولات را در یک فروشگاه و در کنار هم دید مورد مهمی است که از هر فروشگاهی انتظار نمی رود .
4- خدمات ارائه شده در مراکز پخش مختلف است ، از جمله آن که مشتریان می توانند از اطلاعات به روز و تخصصی فروشنده استفاده کنند . در اکثر فروشگاه های فیزیکی فروشنده فردی است بدون مهارت و اطلاع از فرش ماشینی که به صرف کسب سود و داشتن شغل وارد این حرفه شده است . در حالی که باید فروشنده فردی متخضض و آگاه باشد که مشتریان را راهنمایی نموده و با پاسخ به سوالات آن ها در خرید بهتر نقش داشته باشد . تیم فروش حاضر در مراکز پخش کاشان علاوه بر تخصص های اولیه در این حرفه ، آموزش های لازم را گذرانده و می توانند در رایزنی به خریداران یاری رسانند .
مراکز فروش فرش کاشان برای خریدارانی که با مرکز فاصله زیادی ندارند بسیار مناسب خواهد بود . با وجود تأسیس مراکز پخش فرش کاشان در شهر های مختلف خصوصا شهرهای بزرگ کشور ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان هم به عنوان منبعی دیگر در اختیار خریداران قرار گرفته است . خریدارانی که زمان و شرایط مکانی مناسبی برای رفتن به مراکز پخش ندارند می توانند به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به عنوان جایگزین مراجعه کنند .
لازم است بدانیم عزیمت خریداران از فروشگاه های فیزیکی به روش های خرید مستقیم مانند فروشگاه اینترنتی و مراکز پخش در سال های اخیر بسیار قابل توجه بوده است و این موضوع نشان از خدمت رسانی عالی و رضایت بخش مراکز پخش و همچنین فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان دارد .
مراحل خرید فرش های ماشینی
رونق گرفتن و گستردگی بازار ها از یک طرف و تغییرات حاصله در کاربرد و نیاز خریداران به فرش های ماشینی از طرف دیگر موجب شده تا مبادله فرش نسبت به گذشته تغییر کند . در سال های 1350 که آغاز تولید فرش های ماشینی بوده است ، خریداران به بازار رفته و از بین طرح های محدود فرشی را در ابعاد اتاق انتخاب می کردند . بنا بر سبک زندگی در آن هنگام و بزرگ بود خانه ها ، عمده فرش های مبادله شده در ابعاد استاندارد 12 متر بوده اند . اما رفته رفته خانه ها کوچک تر شد ، زندگی های به سمت آپارتمان نشینی پیش رفت ، فرش ها علاوه بر پوشاندن کف خانه به زیبایی دکوراسیون هم کمک می کردند و ازدیاد شانه و تراکم هر محصول را باب منطقه ای خاص می نمود . از این رو در حال حاضر هنگام خرید یک تخته فرش ماشینی باید مراحلی به ترتیب زیر طی شود :
1- اطلاع از نیاز خود : باید بدانیم فرش را برای کدام قسمت خانه نیاز داریم ؛ چراکه کاربرد و رفت و آمد ها یکی از موارد مهم در انتخاب شانه و تراکم است . برای مثال نیاز آشپزخانه یا هال به کف پوش با نیاز پذیرایی متفاوت خواهد بود . همچنین دانستن ابعاد اتاق و در نظر گرفتن دکوراسیون از مواردی است که در اطلاع از نیاز مطرح می شود .
2- انتخاب فرش مورد نظر : در این مرحله لازم است نسبت به انتخاب حدودی از رنگ زمینه ، ابعاد ، شانه و تراکم و همچنین خلوتی یا شلوغی طرح اقدام کنیم . بهترین گزینه برای کمک در این مرحله فروشگاه های اینترنتی هستند . در دنیای اینترنتی می توانید از انواع فرش های ماشینی تحت تولید برنده ای مختلف بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای دیدن نمایید .
3- انتخاب بهترین فروشگاه و برند : حتی در شهر کاشان هم که بهترین محصولات تولید می شوند بالغ بر 700 برند ثبت شده وجود دارد که خریداران باید بین آن ها به انتخاب بپردازند . با این حال تعداد برند های مشهور و نامی که فرش های صادراتی درجه یک تولید می کنند انگشت شمار است و گروه تولیدی فرش کاشان یکی از آن ها ست . هنگام انتخاب برند و فروشگاه به خدمات ارائه شده  ، قیمت محصولات ، کیفیت نخ های بافت ، تنوع و مد روز بودن طرح های و نگاره ها و ... دقت نمایید . بر اساس روش های نوین امروزی فروشگاه های اینترنتی برای خرید بهترین فروشگاه هستند . راحتی خرید ، مقروه به صرفه بودن و اصالت محصولات مواردی هستند که خرید از فروشگاه اینترنتی را جذاب کرده اند .
4- اقدام به خرید : پس از آنکه موارد بالا به ترتیب طی شد ، نوبت به عملی کردن انتخاب می رسد . به بازار مراجعه کرده و از بین طرح ها و ابعاد موجود در برند انتخابی فرشی را بر اساس نیاز و سلیقه خریداری می کنید . در بین روش های خرید که به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم قابل تقسیم بندی هستند ، روش های مستقیم کارآمد تر از روش های غیر مستقیم هستند .
برای خرید مستقیم می توان حضوری به کارخانه مراجعه نمود ، از مراکز پخش مربوط به تولید کننده استفاده کرد ، به نمایشگاه رفته و در دوره های برپایی نمایشگاه خریدی ناب انجام داد و در نهایت از فروشگاه های اینترنتی کمک گرفت . خرید به کمک فروشگاه های اینترنتی راحت ترین و مقرون به صرفه ترین خرید است اما مراجعه به مراکز پخش کاشان روشی است برای آن دست از خریدارانی که نیاز به لمس محصول و خرید حضوری دارند و هنوز اعتماد لازم را به فروشگاه های اینترنتی نداشته اند . هرچند عدم اعتماد ناشی از عدم آگاهی مشتریان از استفاده صحیحی فروشگاه های اینترنتی است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه