برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فروش فرش ماشینی ارزان

فروش فرش ارزان

در سال گذشته بر اثر تحریم های اقتصادی و پالا و پایین شدن نرخ ارز ، فرش های ماشینی همانند دیگر محصولات با افزایش قیمت مواجه شد و به همین علت قشر کم درآمد به دنبال فرش هایی هستند که از قیمت مناسبی برخوردار باشد . فروش فرش ماشینی ارزان به همین علت در فروشگاه فرش کاشان صورت می پذیرد که می تواند نیاز بسیاری از مشتریان را پاسخگو باشد . این فروشگاه معتبر فروش فرش ارزان قیمت را در تنوع بالایی از شانه تراکم ها ، طرح ها و رنگ ها متناسب با سلیقه ها و دکوراسیون های مختلف انجام می دهد که موجب جلب رضایت مشتریان شده است .

فروش فرش ماشینی ارزان
با گسترش یافتن صنعت فرش بافی در سال های اخیر ، محصولاتی با شانه و تراکم های بالا تولید می شوند که به جهت دارا بودن تعداد زیاد گره ها در شانه و تراکم خود ، از قیمت بیش تری برخوردار است اما هنوز هستند بسیار افرادی که با روی کار آمدن محصولات جدید و زیبا ، به دنبال فرش های قدیمی تر که در شانه تراکم های پایین تولید می شوند ، می باشند . این دسته از محصولات به علت دارا بودن تعداد گره های کمی در شانه و تراکم ، از الیاف مصرفی کمتر و در نهایت از قیمت ارزان تری هم برخوردار هستند . فرش های ارزان قیمت اصولا با تراکم عرضی 500 گره و تراکم طولی 1000 گره در یک متر مربع تولید می شوند و به عنوان فرش 500 شانه عرضه می شوند که این تعداد پایین گره ها به نوعی موجب نرمی و راحتی فرش نیز می گردد زیرا هر چه شانه و تراکم پایین تر باشد ، ضخامت فرش بیش تر بوده و از پاخور بسیار نرمی برخوردار است و تولید کنندگان این محصولات را به کسانی که به دنبال فرش با ضخامت و نرمی و راحتی بیش تری هستند ، پیشنهاد می دهند زیرا بعضی از افراد برای استراحت کردن روزانه ترجیح می دهند روی آن دراز بکشند یا روی فرش نشستن را به مبل نشینی ترجیح می دهند .
نوع دیگری از فرش ارزان قیمت در کارخانه های فرش ماشینی تولید می شود که به عنوان فرش طرح 700 شانه شناخته می شود . این مدل محصول به علت دارا بودن شانه و تراکم فرش پانصد و طرح های زیبا و جدید فرش هفتصد ، با این اسم نام گذاری شده است و افرادی که علاوه بر قیمت ، زیبایی فرش نیز برایشان اهمیت دارد ، می توانند این محصول را برای خانه خود خریداری نمایند . فرش های 500 شانه و فرش ماشینی طرح 700 شانه با استفاده از الیافی بافته می شود که در تولید فرش های شانه و تراکم بالا نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به لحاظ کیفی می توان آن ها را تضمین نمود زیرا الیاف بافت آکریلیک هیت ست شده از مقاومت و استحکام بسیار زیادی برخوردار است که موجب تولید فرش با دوام و ماندگار شده است که افراد در صورت خریداری آن می توانند از طول عمر بالای آن سال های سال بهره مند شوند . فرش های ماشینی ارزان قیمت برخلاف نام آن ، از کیفیت و زیبایی بسیار خوبی برخوردار هستند که می توان آن را به عنوان فرش زیبا برای خانه خریداری نمود . کاربرد فرش های پانصد و طرح 700 شانه بیش تر برای مکان های پر تردد با پاخور زیاد است که به علت ضخامت بالا و خاصیت ارتجاعی یا برگشت پذیری الیاف آکرولیک به کار رفته در آن ، بسیار مقاوم و با استقامت در برابر پاخور شدن زیاد است که موجب تغییر شکل ظاهری و دفورمه شدن فرش نمی گردد . این فرش های ماشینی عموما برای فرش اتاق خواب و آشپزخانه که از تردد بیش تری به سایر قسمت های منزل برخوردار است ، در نظر گرفته می شود .
محصول دیگری از فرش های ارزان قیمت را می توان نسبت به شانه تراکم های بالا معرفی نمود که از ظرافت و زیبایی بیش تری نسبت به پانصد و هفتصد شانه برخوردار است و آن فرش ماشینی 700 شانه می باشد . این محصول از گره هایی بیش تری نسبت به دو محصول ارزان قیمت قبلی برخوردار است اما به دلیل دارا بودن تعداد بیش تر گره ها در شانه و تراکم ، از ظرافت بافت و زیبایی و قیمت بیش تری برخوردار است که در مقایسه با شانه تراکم های بالاتر می توان آن را به عنوان فرش ارزان معرفی نمود .
کارخانه فرش کاشان با دارا بودن کادری مجرب از طراحان و بافندگان متخصص و کار آزموده و گسترش خط تولید و وارد نمودن پیشرفته ترین تکنولوژی بافت روز دنیا به شرکت ، توانسته است انواع فرش های ماشینی ارزان قیمت و لوکس را با طرح و رنگ و مدل ها و قیمت های مختلف بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ، با بهترین کیفیت و تنوع تولید و روانه بازار نماید . هم چنین این شرکت عرضه محصولات خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه انجام می دهد که منجر به فروش فرش ارزان به خریداران شده است و باعث رضایت آن ها و فروش بیش تر محصولات خود گشته است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش خوب چی بخرم ؟
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه