برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» انواع فرش چند ضلعی

فرش چند ضعلی

با وجود آنکه فرش ماشيني کاشان کم تر از پنجاه سال است که به بازار راه پيدا کرده است ، نمادي از زيبايي و وجاهت شده است . با وجود آنکه کف پوش عمري به اندازه تاريخ زندگي بشريت دارد و فرش هاي دستبافت به قدمت هنر و فرهنگ ايراني در جهان شناخته شده اند ، فرش هاي ماشيني به خوبي جايگاه خود را در بين ايرانيان پيدا کرده اند . خوشبختانه يکي از اصلي ترين شاخه هاي شناخت جهانيان از هنر به فرش هاي دستبافت و ماشيني ايران و هنر ستودني کاشان مربوط مي شود . شناخت فرش هاي دستبافت به عنوان زيباترين صنعت دستي و فرش هاي ماشيني به عنوان بهترين کف پوش ، ناشي از تلاش و وجاهت بافته هاست . توجه و علاقه مردم و شوريدگي و دلدادگي به هنر نشان از جاي خالي اين ذوق و قريحه در بين مردم مي باشد .
پر رمز و راز بودن اصالت و نگاره هاي بافته شده در فرش هاي ماشيني و آميخته شدن با فرهنگ و هنر ملي از مهم ترين ابعاد شهرت جهاني و با ارزش شناخته شدن دستاورد کارخانه هاي فرش ماشيني کاشان است .
هنر فرش بافي ترکيبي از تمامي هنرهاي فاخر کشور از جمله طراحي ، نقاشي ، تجسم ، برجسته کاري ، صورتگري ، مينياتور ، تذهيب ، تشعير ، کاشي کاري ، معماري ، رنگرزي و .... مي باشد . بي شک نمي توان به اين هنر فاخر بي توجه بود و شروع کار کارخانه هاي فرش در کاشان خصوصا کارخانه هايي مانند فرش کاشان موجبات تکامل و رونق هنرهاي نام برده را فراهم مي آورد .
پويايي و تحرک در کف پوش ها به حدي بالاست که در کارخانه هاي بزرگ و معروف رقابت بر سر خلق محصولاتي نو و جديد است . داشتن فرش هايي نوين که بتواند به علت داشتن جنبه هايي از نوآوري توجه مخاطبين را جلب کند از اهداف توليد کنندگان کاشاني است که در بازار فرش و قالي بر سر گرفتن درصد بالا تري از بازار فروش به رقابت پرداخته اند . مقاله در دست با توجه به رونق و رقابت موجود بين کارخانه هاي فرش کاشان تحت عنوان انواع فرش هاي چند ضلعي با تمرکز بر فرش هاي موجود در فروشگاه فرش کاشان نوشته شده است . آشنايي با انواع فرش هاي چند ضلعي مي تواند ما را در انتخاب بهتر و آگاهانه تر هدايت نمايد .

 

انواع فرش ها
انواع مختلفي از کف پوش ها در بازار وجود دارند . در بين انواع کف پوش هاي شناخته شده فرش هاي ماشيني بنا بر دلايلي از جمله قيمت ارزان ، طرح بافته شده بر روي فرش ها و زنده بودن نگاره ها و ... داراي محبوبيت و مرغوبيت بيشتري هستند .
در طول تاريخ فرش هاي دستبافت و پس از آن فرش هاي ماشيني نقطه مهمي در تاريخ ، فرهنگ ، هنر و البته اقتصاد ايران بوده است . در حال حاضر تعداد زيادي از نيروي کار موجود در صنعت فرش بافي مشغول به کار هستند . اختصاص حجم بالاي صادرات غير نفتي به فرش هاي ماشيني دليلي ست بر اهميت اقتصادي اين محصول .
در بازار بزرگ فرش و قالي دو دسته بافته تحت عنوان فرش هاي ماشيني و فرش هاي دستبافت حضور دارند . عمده اين بازار را فرش هاي ماشيني شکل مي دهند . همانطور که ميدانيد در بين فرش هاي ماشيني ، بافته هايي که از دل کارخانه هاي کاشان بيرون مي ايند بسيار ناب ، درجه يک ، معروف و زبانزد هستند . شناخته شدن فرش هاي ماشيني کاشان در سراسر جهان نشاني از برتري و ويژگي هاي خاص اين محصولات دارد . مهم ترين ويژگي هاي فرش هاي ماشيني کاشان خصوصا کارخانه فرش کاشان که موجبات شهرت جهاني را فراهم اورده است شامل :
1- استفاده از بهترين مواد اوليه در توليد .
2- ارتباط مستقيم بين بافنده و صادر کننده مواد اوليه که منجر به خريد ارزان قيمت الياف با کيفيت شده است .
3- کمک گرفتن از جديد ترين دستگاه هاي بافت ، متد جديد اين دستگاه ها در بالا بردن بازدهي بسيار حائز اهميت بوده است .
4- در نظر گرفتن حق ويژه براي مشتريان .
5- رقابت بر سر ارائه محصولات بهتر و توحه به نوآوري محصولات .
6- بکارگيري نيروي زبده و کارآمد در خط توليد .
7-استفاده از طراحان زبر دستي که توانايي ارائه بهترين طرح ها و نگاره ها را دارند .
در کنار تمام ويژگي هاي عنوان شده کارخانه هاي فرش کاشان در تاب آوري و ارائه محصولات نوين سرآمد هستند . انواع مختلفي از فرش ها در بازار وجود دارد که متعلق به برند هاي کاشان است .

 

معرفي انواع فرش هاي ماشيني فرش کاشان
در کلي ترين دسته بندي فرش هاي ماشيني فروشگاه فرش کاشان به سه دسته : 1- فرش هاي سنتی ، 2- فرش هاي کلاسيک و 3- فرش هاي فانتزي تقسيم مي شود .
فرش هاي فانتزي نسبت به فرش هاي کلاسيک و سنتي نوين تر و نوپا تر هستند اما با اين وجود به خوبي در بين خريداران جايگاه خود را پيدا کرده اند . تنوع فرش هاي ماشيني فرش کاشان به حدي است که مي توان علاوه بر اين نوع دسته بندي محصولات را از بعد سايز ، قواره و ... هم در نظر گرفت .

 

انواع فرش هاي ماشيني فرش کاشان
امکان ندارد به فروشگاه اينترنتي فرش کاشان وارد شويد و کف پوش مناسب منزل خود را پيدا نکنيد . فرش هاي ماشيني موجود در فروشگاه فرش کاشان به حدي متنوع هستند که براي هر سليقه و مکاني مناسبت دارند . در بين فرش هاي ماشيني موجود در فروشگاه با نوعي روبرو مي شويم که تحت عنوان فرش هاي چند ضلعي ، فرشهای گرد ، فرش های بيضي و ... به فروش مي رسند  . فرش هاي بي قواره اي که بنا بر تفاوت هاي ظاهري و داشتن ناهنجاري با آنچه تا کنون در بازار مشاهده نموده ايم ، مورد توجه مخاطبين قرار گرفته اند . فرش هاي گرد ، فرش های بيضي و فرش های چند ضلعي فروشگاه فرش کاشان براي ايجاد تحول در دکوراسيون و تزيين منزل بسيار مناسب تر از هر نوع کف پوش ديگري هستند .

 

فرش هاي ماشيني گرد و بيضي و فرش چند ضلعي فرش کاشان
فرش هاي ماشيني گرد ، بيضي و فرش های چند ضلعي فروشگاه فرش کاشان براي پهن شدن در وسط پذيرايي ، جلوي درب هاي ورودي ، آشپزخانه ، جلوي تخت خواب و ... بسيار مناسب و زيبا هستند . در اين مقاله با توجه به تأکيدي که برگرد و بيضي و چند ضلعي داريم در مرورد معرفي و نحوه خريد صحبت خواهد شد .

 

معرفي انواع فرش چند ضلعي فرش کاشان
فرش هاي چند ضلعي چند سالي است که با بهترين کيفيت و زيبايي از سوي کارخانه فرش کاشان وارد چرخه توليد شده و به حدي مورد مقبوليت مشتريان بوده است که رفته رفته جايگاه خود را در بين خريداران باز کرده است . مي توان ادعا کرد که فرش هاي چند ضلعي فرش کاشان که با شکلي خاص زيبايي و ظرافت را به تصوير کشيده اند ، به بهترين نحو ممکن زينت بخش خانه ها خواهند بود .
فرش هاي ماشيني گرد و بيضي در کنار فرش هاي ماشيني چند ضلعي موجود در فروشگاه فرش کاشان قابل سفارش دادن هستند . مي توانيد طرح و رنگ مورد نظر خود را در فروشگاه اينترنتي فرش کاشان به ثبت رسانده و در کم ترين زمان ممکن منتظر دريافت فرش با ويژگي هاي مد نظرتان باشيد .
در نظر داشته باشيد که در هنگام سفارش فرش هاي چند ضلعي از فروشگاه فرش کاشان ، دو تخته فرش با بافت زير و رو تحويل داده مي شود .

 

خريد فرش چند ضلعي از فروشگاه فرش کاشان
در فروشگاه اينترنتي فرش کاشان تعداد زيادي از فرش هاي ماشيني در سبک ها و طرح هاي مختلف عرضه مي شود . کارخانه فرش کاشان از قدرترين و بي رقيب ترين توليد کنندگان فرش ماشيني در سراسر دنيا است .  با توجه به مزيت هاي خريد فرش از فروشگاه هاي اينترنتي توصيه اکيد ما مراجعه به فروشگاه اينترنتي فرش کاشان است . در هنگام خريد فرش بصورت مجازي يا آنلاين دقت نماييد تا :
1- اطمينان حاصل نماييد که فروشگاه انتخابي دقيقا همان فروشگاهي باشد که زير نظر توليد کننده اداره مي شود .
2- هنگام پرداخت هزينه ها به رقم ، وارد کردن عدد و اطلاعات امنيتي مربوط به کارت بانکي دقت نماييد .
3- هنگام خريد و ثبت سفارش فرش از اطلاعات مربوط به محصول مورد تقاضا از جمله رنگ ، شانه و تراکم ، ابعاد و ... اطمينان حاصل نماييد .
4- فروشگاه اينترنتي فرش کاشان ، محصول خريداري شده توسط مشتريان را به صورت رايگان براي آن ها ارسال مي کند . هنگام دريافت فرش سفارشي درب منزل در حضور ارسال کننده محصول را چک نماييد و از همسان بودن فرش دريافتي با آنچه سفارش داده ايد اطمينان حاصل نماييد . 
موارد عنوان شده تنها انواع فرش هاي چند نمونه از مزيت هاي خريد فرش چند ضلعي به روش اينترنتي است . اميدواريم با خريد به روش انلاين رضايتمندي بالاتري از محصولات فرش کاشان کسب نماييد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه