برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» قالیچه ماشینی یک در یک و نیم 1 در 1.5

قالیچه ماشینی یک در یک و نیم

در گذشته بانوان ایرانی تمام خانه و سالن پذیرایی را فرش می کردند اما با گذر زمان و با تغییر دکوراسیون و چیدمان وسایل برای کف پوش منازل خود از فرش های کوچک استفاده می کنند . به طوری که فقط یک قالیچه در وسط سالن پذیرایی پهن می کنند و سایر وسایل مانند مبل ، تلویزیون را در اطراف فرش می گذارند. یکی از ویژگی های استفاده از قالیچه راحتی و آسانی در شست و شوی آن است.
سایز قالیچه ها
با توجه به کوچک شدن متراژ منازل جوانان تمایل به خرید قالیچه های 6 متری و کمتر از آن دارند . استفاده از دستگاه هایی مانند شوهنر آلمان و ماشین آلاتی که از کشور بلژیک وارد ایران شده است موجب شده است که فرش ها در ابعاد و طرح های مختلف و متنوع تولید شود. قالیچه های ماشینی مانند فرش های ماشینی اندازه مشخص ومعینی ندارند و کارخانه تولید کننده با توجه به درخواست و سفارش مشتریان قالیچه ها را تولید می کنند . قالیچه بیشتر در سایز های 1 *1.5  و 1.5 * 2.25 بافته و ارائه می شود . همچنین برای مستأجران خرید قالیچه به عنوان بهترین کف پوش است زیرا هنگام اسباب کشی راحت تر هستند.

انواع قالیچه ها
•    قالیچه سنتی
•    قالیچه فانتزی و مدرن
قالیچه های سنتی به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه  بافته می شود و قالیچه های مدرن و فانتزی به صورت شنل ، شگی ، گلیم و فریز ارائه می شوند و از گروه قالیچه های ماشینی می باشند. قالیچه های سنتی همانند فرش های سنتی دارای طرح های ریز وظریف می باشد و قالیچه های فانتزی در طرح های ساده و اشکال هندسی با رنگ های شاد تولید می شود.
شما با مرجعه به سایت فرش کاشان می توانید قالیچه های 1 *1.5 دلخواه خود را انتخاب و سفارش دهید. هدف فرش کاشان  ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب است و رضایت شما آرزو و بزرگترین هدف ما است.
مزایای قالیچه های ماشینی
•    قالیچه های ماشینی با استفاده از نخ آکرولیک هیت ست شده بافته شده است و از مقاومت بالایی برخوردار است.
•    حفظ رنگ و کیفیت پس از شست و شو
•    استفاده از رنگ های زیبا و جذاب
•    استفاده از الیاف مرغوب
هنگام خرید فرش باید دقت کنید که محصول مورد نظر با چه الیافی بافته شده است و مقاومت و ویژگی آن چیست . قالیچه های ماشینی که با نخ آکرولیک بافته می شود پرز نمی دهند و عمر طولانی تر نسبت  به قالیچه هایی که با پلی استر و پلی پروپیلن دارند.
قیمت قالیچه ها
قالیچه های ماشینی بر اساس شانه و تراکم ، نوع بافت و نوع الیافی که درآن استفاده شده است قیمت گذاری می شوند . قالیچه های سنتی قیمت بیشتری نسبت به قالیچه های فانتزی دارد.
خرید از فرش کاشان
اگر به دنبال خریدی مطمئن و به صرفه هستید ما فروشگاه فرش کاشان را به شما پیشنهاد می کنیم . شما با خرید از فرش کاشان می توانید از خدمات پس از فروش فرش آن که شامل ارسال رایگان فرش ، بیمه نامه ، برگه گارانتی و ضمانت نامه استفاده کنید . خرید از فروشگاه فرش کاشان مربوط به یک موقعیت خاص جغرافیایی نمی باشد و شما می توانید از سایر نقاط کشور محصول خود را سفارش دهید. فروشگاه فرش کاشان با از میان برداشتن واسطه ها محصولات خود را به قیمت درب کارخانه و با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه می کند.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه