برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۱/۷/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» مدل فرش جدید

جدیدترین مدل فرش

جدیدترین مدل فرش ماشینی ، با شانه و تراکم بالا در کارخانه فرش کاشان با کیفیت عالی تولید می شود . این روزها خریداران به جای حضور در کارخانه ، به وب سایت های معتبر فرش های ماشینی می روند و فرش های طرح جدید را می بینند . بدین صورت خریدار می تواند از طریق رفتن به فروشگاه های مختلف ، قشنگ ترین فرش ماشینی را انتخاب کند . با توجه به متنوع بودن طرح ها و نگاره های قالی ، رفتن به کارخانه ، برای خرید زیباترین مدل فرش جدید ، انتخاب خوبی نیست .
جدیدترین مدل فرش ماشینی
زیبایی فرش های 1500 شانه به دلیل بالا بودن شانه و تراکم ، از زیبایی فرش های 1000 شانه بیشتر است و محصولات 1500 شانه در مدل طرح ها و مدل های جدید با زیباترین نگاره ها تولید می شوند . این فرش های زیبا را می توان در گروه جدیدترین فرش های ماشینی به حساب آورد . طرح های لچک و ترنج و طرح های افشان ، به صورت 1500 شانه تراکم 4500 ، زیبایی بی نظیری دارند که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند . از آنجایی که در بافت محصولات 1500 شانه ، از الیاف خیلی نازک و ظریف استفاده می شود ، زیبایی این فرش های جدید ، بیشتر از دیگر محصولات است .
ولی بسیاری از افراد هستند که به دنبال فرش های طرح جدید هستند ولی از نظر آن ها فرش های 1500 شانه ، دارای ضخامت کمی می باشند . به این افراد ، فرش های 1200 شانه طرح جدید و جدیدترین  فرش های 1000 شانه  پیشنهاد می شود . محصولات 1200 شانه تراکم 3600 ، نسبت به محصولات 1500 شانه از ضخامت بالاتری برخوردار هستند و به دلیل تعداد 1200 گره در یک متر از عرض فرش و تعداد 3600 گره در یک متر از طول محصول ، دارای ظرافت و زیبایی فوق العاده ای هستند . زیباترین طرح ها و نقشه ها را به صورت 1200 شانه می بافند .
جدیدترین فرش های 1200 شانه
از جدیدترین محصولات 1500 شانه ، پر طرفدارتر است ، چون هم دارای ضخامت بیشتری است و هم اینکه از قیمت مناسب تری نسبت به محصولات 1500 شانه برخوردار است .
فرش های 1000 شانه جدید نیز دارای قیمت کمتری نسبت به محصولات 1200 شانه دارد و مثل محصولات 1500 شانه و 1200 شانه دستبافتگونه می باشد و برای مکان های لوکس و مجلل مناسب می باشند .
تمامی این فرش های جدید وقتی زیباتر جلوه می کنند که با الیاف بدون پرز و نازک بافته شوند . الیاف بدون پرز و نزدیک به پشم طبیعی ، الیاف آکریلیک می باشند . الیاف آکریلیک را قبل از بافت ، هیت ست می کنند تا پرزهایش گرفته شود و مستحکم تر شود . مرحله هیت ست بدین صورت است که الیاف قبل از بافت ، از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند ، مستحکم می شوند و سپس برای بافت آماده می شوند . مدل فرش جدید آکریلیک ، زیباتر از پلی استر می باشد و دوام و ماندگاری آن ها بیشتر است .
فروش فرش های جدید کاشان
کارخانه فرش کاشان ارائه دهنده مدل فرش های جدید ایرانی است . به همین دلیل برای نشان دادن زیباترین و جدیدترین مدل ها ، وب سایت فرش کاشان را راه اندازی کرده است و عکس فرش های جدید را بلافاصله بعد از تولید در وب سایت به نمایش می گذارد .
جدیدترین مدل فرش پذیرایی ، مدل اتاق خواب ، آشپزخانه ، فرش های جدید رولی برای راهروها ، راه پله ها و پاگردها در این وب سایت موجود است .

جدیدترین فرش های ماشینی با بالاترین کیفیت به دلیل بافته شده با الیاف آکریلیک هیت ست شده ، به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می شود . این کارخانه ، فروش مستقیم را انجام می دهد . در فروش مستقیم ، تولید کننده رابطه مستقیم با مشتری دارد و با حذف واسطه ها سعی کرده است ار قیمت محصولاتش بکاهد و فرش اصل جدید را با قیمت مناسب و عمده به فروش برساند .
از آنجایی که طرح ها و نگاره های محصولات کاشان زبانزد همه جهانیان است ، لذا این کارخانه برای هموطنانی که خواستار طرح های جدید فرش کاشان هستند و قدرت مراجعه حضوری ندارند ، خرید اینترنتی و خرید آنلاین را قرار داده است .
تمامی محصولات فروخته شده دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی می باشند و خریداران آنلاین می توانند از ارسال رایگان بهره مند شوند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش دستبافت کرک
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  فرش ماشینی تقلبی نخرید
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه