برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۷/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش ماشینی 1200 شانه طرح باغ ملک

فرش کاشان طرح باغ ملک 1200 شانه

فرش 1200 شانه طرح باغ ملک یکی از تولیدات جدید کارخانه فرش کاشان است . کارخانه فرش کاشان به خوبی توانسته است از علایق خریداران استفاده کند و طرح هایی را تولید کند که الهام گرفته از قالی های دستباف قدیمی هستند . فرش طرح باغ ملک ، یکی از طرحی اصیل ایرانی با ترنج و حاشیه است . کارخانه فرش کاشان توانسته است این فرش 1200 شانه 8 رنگ را به صورت فرش سرمه ای ، فرش فیلی ، فرش آبی و فرش کرم تولید کند .
فرش ماشینی 1200 شانه طرح باغ ملک
طرح های بسیار زیبا و ظریف با نگاره های پیچ در پیچ را به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 تولید می کنند . منظور از 1200 شانه تراکم 3600 این است که در یک متر از طول فرش 3600 گره و در یک متر از عرض فرش 1200 گره زده می شود . این فرش های ظریف و دستبافتگونه را با نخ ظریف آکریلیک هیت ست شده می بافند . چون تعداد گره های فرش هزار و دویست شانه بالاست به همین دلیل باید نخ خاب آن نازک و ظریف باشد تا نقشه و نگاره به زیبایی نشان داده شود .
فرش 1200 شانه آکریلیک طرح باغ ملک ، علاوه بر زیبایی طرح و نگاره و بدون پرز بودن از مقاومت بالایی برخوردار است و در برابر پاخور شدن مقاوم است و در اثر شست و شو و حرارت ماهیت و شکل خود را از دست نمی دهد . پنبه در تار و پود آن ، سبب نرمی و لطافت آن می شود . این مدل فرش زیبا در ابعاد 6 متری ، 9 متری ، 12 متری و ابعاد سفارشی نیز بافته می شود . ارتفاع نخ خاب این فرش لوکس در حدود 6 میلی متر است . ارتفاع نخ خاب فرش با بالا رفتن شانه و تراکم کمتر می شود .
خرید فرش 1200 شانه مدل باغ ملک
کارخانه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کننده فرش های لوکس 1200 شانه در طرح ها و مدل های متنوع و در رنگبندی متفاوت می باشد . این کارخانه با استخدام طراحان خبره و زبر دست توانسته است زیباترین مدل های قدیمی دستباف و طرح های جدید را تولید کند . این کارخانه برای نمایش طرح های جدید و نگاره های زیبا ، وب سایتی راه اندازی کرده است تا بتواند جدیدترین مدل های فرش را ارائه دهد . این مدل های زیبا بیشتر به صورت 1200 شانه تراکم 3600 تولید می شوند . فرش 1200 شانه طرح باغ ملک یکی از زیباترین و پرفروش ترین فرش های کاشان است که به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رسد . در فروش حضوری فرش طرح ملک ، خریدار باید با شماره تلفن واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرند و زمان مراجعه حضوری را اعلام کنند .
در خرید اینترنتی فرش 1200 شانه طرح ملک ، خریدار باید به وبسایت فرش کاشان مراجعه کند و در شاخه محصولات 1200 شانه ، طرح باغ ملک را انتخاب کند و یا اینکه در قسمت بالای صفحه اصلی وب سایت ، در نوار جستجو ، طرح باغ ملک را سرچ کند . عکس فرش 1200 شانه طرح باغ ملک به همراه مشخصات کامل آن در فروشگاه فرش کاشان موجود است .
این طرح ، همراه با ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی چندین ساله به فروش می رسد . در خرید اینترنتی ارسال به صورت رایگان خواهد بود .
فرش طرح باغ ملک با قیمتی کمتر از بازار فرش به فروش می رسد . این کارخانه با فروش مستقیم و بدون واسطه توانسته است زیباترین و باکیفیت ترین فرش های ماشینی را به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه کند . خرید از کارخانه فرش کاشان ، به منزله خرید فرش باکیفیت و زیبا با قیمت مناسب است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  فرش دستبافت کرک
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه