برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» سفارش تابلو فرش ماشینی 1000 شانه برای عید

سفارش تابلو فرش ماشینی 1000 شانه

امروزه خرید تابلو فرش های ماشینی به دلایلی از جمله قیمت مناسب آن ، تنوع بسیار در طرح و رنگ ، تولید آن ها در مدت زمان کوتاه بسیار بیشتر از تابلو فرش های دستباف شده است . تولید کنندگان فرش ماشینی در کنار تولید فرش ، به تولید تابلو فرش های ماشینی نیز می پردازد .
. با پیشرفته شدن دستگاه های بافت ، تابلو فرش های دستبافتگونه و دستبافتنما تولید شدند که زیبایی و درخشانی و ظرافت تابلو های دستباف را دارند . تابلو فرش های 1200 شانه و 1000 شانه از محصولات دستبافنما هستند که استفاده از آن ها دکوارسیون منازل را زیباتر می کند .
انواع تابلو فرش های 1000 شانه دستبافتگونه زیبا
از بهترین خصوصیات این محصولات این است که بسیار ظریف و زیبا هستند به گونه ای که تصور بیننده این است که این تابلو دستباف است . تعداد 1000 گره در یک متر از عرض آن و 3600 گره در یک متر از طول آن ، ظرافت و زیبایی طرح و نگاره آن را بالا برده است . این تابلو ها که در اندازه های 50*70  تولید می شود به صورت افقی است و به دلیل تعداد گره های بالا در یک متر از طول و عرض آن ، قادر است تا ظریف ترین طرح ها و نگاره های طبیعی را نمایش دهد . چون هرچه تعداد گره در یک تابلو بیشتر باشد ، تصویر نزدیک تر به واقعیت است .
فروش تابلو فرش ماشینی 1000 شانه طرح پاییز
وقتی تابلو فرش ، به زیبایی تمام در دکوارسیون خودنمایی می کند که بدون پرز باشد و ظاهری درخشان و شفاف داشته باشد .
وقتی تابلو فرشی بدون پرز و درخشان است که با بهترین الیاف آکریلیک بافته شده باشد . برخی از افراد بر این عقیده هستند که تابلو فرش ها به دلیل اینکه در معرض پاخور شدن نیستند ، کیفیت آن ها زیاد مهم نیست در صورتی که کیفیت این محصولات لوکس و تزیینی باید بالا باشد تا بر اثر مواجه شدن با گرد و خاک و آلودگی هوا مقاوم باشند .
تابلو فرش های آکریلیک 1000 شانه دارای ویژگی های زیر می باشند :
- زیبایی بسیار به دلیل شانه 1000 ( تعداد 1000 گره در یک متر از عرض تابلو )
- فشردگی و توپری تابلو به دلیل تراکم 3600 ( تعداد 3600 گره در یک متر از عرض تابلو )
- مقاومت بالا در برابر گرد و خاک ، شست و شو و آلودگی
- بدون پرز بودن تابلو و ظاهری شفاف و درخشان
تابلو فرش زیبای 1000 شانه برای پذیرایی
اگر به دنبال تابلو فرش ماشینی لوکس برای پذیرایی هستید طرح مهمانی پیشنهاد گروه تجاری فرش کاشان به شماست .
برای دیدن مشخصات کامل این تابلو فرش لوکس 1000 شانه با طرح مهمانی روی عکس کلیک کنید .
خرید تابلو فرش 1000 شانه لوکس طرح مهمانی

سفارش حضوری و اینترنتی تابلو فرش های 1000 شانه برای عید
عید بهترین فرصت برای ایرانیان است تا تغییر و تحولی در دکوارسیون ایجاد کنند . ولی بسیاری از افراد هستند که توانایی خرید حضوری و مراجعه به انواع فروشگاه ها و کارخانه ها را ندارند . به همین دلیل گروه تجاری فرش کاشان که یکی از عرضه کنندگان بزرگ فرش های ماشینی و تابلو فرش های ماشینی کاشان است توانسته است در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی تابلو فرش های ماشینی کاشان را که در شانه و تراکم های بالا تولید کرده است را انجام دهد . سفارش اینترنتی بدین صورت است که مشتری انواع تابلو فرش های ماشینی را در فروشگاه اینترنتی می بیند و سپس با شماره تلفن های ذکر شده تماس می گیرد و یا اینکه از طریق وب سایت ثبت سفارش می کند . خرید اینترنتی بهترین فرصت برای کسانی است که تابلو فرش را برای عید می خواهند تا بتوانند در راحت ترین صورت به تابلو فرش تزیینی دسترسی پیدا کنند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش خوب چه مارکی بخرم ؟
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه