برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» خرید فرش 1200 شانه تراکم 3000 به قیمت کارخانه

فرش 1200 شانه تراکم 3000 به قیمت کارخانه

فرش ماشینی به وسیله ی شانه و تراکم دسته بندی می شود برخلاف فرش های دستباف که با رج شمار میزان و بزرگی و فشردگی آن بررسی می گردد . فرش های ماشینی بازار فرش ، در دسته های پانصد شانه ، هفتصد شانه ، هزار شانه ، هزار و دویست شانه و هزار و پانصد شانه بافته می شوند .
به دلیل بالا رفتن متقاضیان و طرفداران فرش ماشینی ایران ، تولید کنندگان به تولید انواع فرش ماشینی در انواع شانه و تراکم پرداخته اند. یکی پرتقاضا ترین فرش های این بازار فرش های 1200 شانه تراکم 3000 می باشد .
به طور کلی به فرش های هزار شانه به بالای بازار ایران فرش های دستباف گونه می گویند . این دسته از محصولات جزء فرش های گران قیمت می باشند . کسانی که می خواهند به خرید فرش بپردازند می توانند با توجه به علاقه ی خودشان و هدفی که از خرید فرش دارند به انتخاب فرش بپردازند .
کسانی که از لحاظ مالی مشکلی ندارند و می خواهند یک فرش ریز بافت و زیبا داشته باشند. می توانند از این دست از فرش ها تهیه نمایند . اما اگر هدفشان از خرید فرش ماشینی هم زیبایی و نرمی مناسب برای نشست و برخاست است ، می توانند و باید محصولشان را از میان هفتصد شانه خریداری نمایند . زیرا فرش های هزار شانه به بالا ارتفاع خاب کمی دارند و نرمی پایین تری دارند .
فرش 1200 شانه تراکم 3000 طرح کرشمه
شانه و تراکم به چه معنی است؟
در تعریف کلی از شانه و تراکم باید بدانید که به تراکم عرضی شانه و تراکم طولی تراکم می گویند . شانه به تعداد گره های بافته شده در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی می گویند . در حالی که تراکم به تعداد گره های بافته شده در هر یک متر از راستای طولی فرش می گویند . در فرش 1200شانه ماشینی باید بدانید که در هر یک متر از عرض آن 1200 عدد گره وجود دارد که در همین طول از راستای دیگر آن ، 3600 عدد گره وجود دارد که شما اگر یک متر مربع از این فرش را در نظر بگیرید ، خواهید دانست که این میزان گره در این مقدار از مساحت ، مقدار بسیار زیادی است . تاثیری که این میزان گره در هر یک متر مربع از سطح فرش دارد ، در میزان فشردگی و تراکم و پری فرش می باشد. برای اینکه این میزان گره در این مقدار از مساحت جای گیرد، لازم است که از نخ های نازک استفاده گردد . از آنجایی که نازک شدن نخ از کیفیت نخ و در نتیجه فرش می کاهد ، پس لازم است که از نخ های اصلاح شده و مستحکم استفاده شود که همه ی این عوامل سبب بالارفتن قیمت فرش می گردد .

شما اگر در جایی هنگام خرید به صحت حرف های فروشنده شک کنید می توانید خودتان به عنوان یک کارشناس فرش از میزان شانه و تراکم فرش تان اطمینان حاصل کنید به این گونه که می توانید یک سانت از محصول را در راستای عرضی بشمارید اگر همان مقدار که در مقابل شانه در برچسب فرش ذکر شده شماره کردید بدانید که فرشتان همان است که در پشت فرش ذکر شده است .
جنس فرش ماشینی 1200 شانه
فرش های 1200 شانه در جنس های رایج اکریلیک و پلی استر بافته و تولید می گردد . این دو جنس طرفداران مخصوص خود را دارد که در اینجا از ویژگی ها و واقعیاتی که در مورد شان وجود دارد ، شرح داده خواهد شد .
فرش های درجه یک در دو دسته اکریلیک و پلی استر بافته میشوند. اما فرش های اکریلیک 1200 شانه از پلی استر و سایر جنس ها گران تر است و این به خاطر ویژگی هایی است که الیاف مصنوعی اکریلیک دارا می باشند . هر کدام از این جنس ها نقاط مثبت و منفی ای دارند که اکریلیک ویژگی های مثبت اش نسبت به نکات منفی اش بیشتر می باشد و پلی استر در کنار ویژگی های ضعیفی که دارد نقطه مثبتی دارد که به خاطر این ویژگی طرفداران مخصوص خود را دارا می باشد .
فرش اکریلیک مقاومت بالایی در برابر حرارت و نور مستقیم خورشید دارد و در برابر حرارت اتو و قابلمه داغ مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد در حالی که پلی استر به دلیل اینکه پایه ای پلاستیکی دارد ، در برابر حرارت مستقیم سریعا آب شده و تخته می شود.
الیاف آکریلیک در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد و همین امر سبب می شود که در مکان هایی که فرش نیاز به شست و شوی بالایی دارد آکریلیک خریداری شود .
نقطه ضعف فرش آکریلیک پرزدهی آن است که برای رفع این نقص ، از تکنولوژی هیت ست استفاده می شود. به این گونه که الیاف تحت فشار و بخار آب تثبیت شده و یکدستی و یکپارچگی بالایی پیدا می کنند ، پرزدهی فرش کاهش خواهد یافت .
مورد دیگر که در مورد فرش های آکریلیک 1200 شانه باید بدانید این است که در برابر پاخوری برگشت پذیری کمی دارند به گونه ای که ممکن است بعد از گذشت چند سال قالی شما از حالت اولیه خارج شده و در گوشه ای کشیدگی یا تو رفتگی پیدا کند در صورتی که فرش های هزار و دویست شانه اکریلیک انعطاف پذیری بالایی داشته و مقاومت بالایی دارند .
طرح و سبک فرش ماشینی 1200 شانه
فرش های هزار و دویست شانه در طرح و رنگ و سبک های مختلف در بازار موجود می باشند . انواع سبک، مدرن، کلاسیک، سنتی در بازار وجود دارد که شما با توجه به سبک دکوراسیون تان و رنگی که در منزل به کار برده اید می توانید یکی از انها را انتخاب کنید.
خرید فرش 1200 شانه تراکم 3000 به قیمت کارخانه
برای دستیابی به یک فرش هزار و دویست شانه مرغوب و با کیفیت باید آن را از یک فروشگاه یا برندی معتبر انتخاب کنید . شاید این سوال برایتان پیش بیاید که یک برند مرغوب که دارای محصولات گران تر از سایر برندهاست . خیر این به این معنی است که شما از یک برند معتبر به دلیل اعتبارش یک فرش با کیفیت تهیه می کنید و بنا بر عواملی می توانید آن را در مناسب ترین قیمت نسبت به سایر برندها تهیه کنید .
مثلا اگر می خواستید این کیفیت را از یک برند کوچک و غیر معتبر تهیه کنید ، مجبور به پرداخت هزینه ای گزاف تر بودید.
علت این امر این موضوع است که شرکت های معتبر، بخش های مختلف ریسندگی نخ و بافندگی را در کارخانه خود دارا هستند و نیاز سالانه خود را به صورت یکجا تهیه می کنند و سبب می شود از نوسانات بازار در امان مانده و قیمت های ثابت تری داشه باشند.
مورد دیگر دستگاه های پیشرفته برای خط تولید است که پرت را پایین اورده و شما مجبور به جبران ضرر شرکت در قیمت گذاری نیستید .
این گونه شرکت های بزرگ حوزه فروش بالایی دارند و برای کسب سود بیشتر از قیمت های نجومی و کاذب برای کسب سود بیشتر خود استفاده نمی کنند .
هم چنین این گونه شرکت ها دارای سیستم عرضه مستقیم بوده و شما می توانید فرش خود را از هر جغرافیایی که هستید از طریق اینترنتی و یا تماس از راه دور با قیمت واقعی و به قیمت کارخانه تهیه نمایید .
گروه تجاری فرش کاشان ، انواع فرش های 1200 شانه ساده و گل برجسته را به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند . این گروه تجاری ، بهترین و باکیفیت ترین فرش های زیبای دستبافتگونه را با قیمت تولیدی و درب کارخانه به فروش می رساند . فروش فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 به صورت اینترنتی ، با ارسال رایگان صورت می گیرد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  برطرف کردن گودی و شکستگی فرش بعد از شستن فرش
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه