برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

برای بررسی قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان کلیک کنید .
صنعت فرش ماشینی با رشد چشمگیری مواجه بوده است و هر روز خریداران شاهد تنوعی از طرح و نقشه هستند . فرش های ماشینی گل برجسته آخرین دستاورد این صنعت می باشد . این محصولات در شانه و تراکم های مختلفی بافته می شوند . یکی از محصولات گل برجسته که زیبایی طرح و نگاره های آن چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند ، فرش گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 است . این نوع فرش لوکس ، که با استفاده از نخ های هایبالک بافته شده است دارای ضخامتی در حدود 7 تا 9 میلی متر دارد که نازکتر از محصولات 700 شانه و 500 شانه می باشد . در قسمت های فرورفته ضخامت فرش های گل برجسته در حدود 4 و 6 میلی متر است .
برای بسیاری از خریداران این سوال مطرح می شود که چرا قیمت فرش های گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 از دیگر محصولات بالاتر است ؟ بری پاسخ به این سوال باید روند تولید فرش های ماشینی گل برجسته را توضیح دهیم .
تولید فرش های ماشینی گل برجسته  1200 شانه تراکم 3600
بر خلاف عده ای که که تصور می کنند محصولات گل برجسته توسط دستگاه های مخصوص بافته می شود باید گفت که این محصولات همانند دیگر فرش های ماشینی تولید می شوند و در وهله اول صاف و یکدست هستند . برای بافت فرش های  ماشینی گل برجسته از دو نخ آکریلیک استاندارد معمولی و نخ آکریلیک هایبالک استفاده می شود . تولید فرش های گل برجسته ماشینی با دیگر محصولات ماشینی تا مرحله ریشه ، زیگزاگ ، چرم لبه فرش ، آهار و شیرینگ ، یکسان است ولی در مرحله تکمیل فرش ، بعد از اینکه آهار( چسب زدن به پشت فرش برای نگه داشتن ریشه ها ) زده شد  ، محصول مورد نظر را از روی غلطک هایی داغ عبور می دهند و نخ های هایبالک که به دما بسیار حساس هستند و از خود واکنش نشان می دهند ، منقبض شده و جمع می  شوند و این در حالی است که نخ های آکریلیک هیت ست شده معمولی در برابر این گرما و دمای زیاد مقاومت دارند . به دلیل این فرآیند و به دلیل استفاده از نخ های هایبالک ، قیمت فرش های گل برجسته ماشینی بیشتر می باشد . محصولات گل برجسته در شانه های 700 ، 1000 و 1200 تولید می شود که فرش های گل برجسته ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 بسیار زیباتر ، ظریف تر می باشند وطرح های سنتی و نگاره های اصل ایرانی در آن ها به کار گرفته می شود .
قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
قیمت این محصولات در فروشگاه فرش کاشان به دلایل زیر کمی بالاتر است :
- داشتن 1200 گره در یک متر از عرض و 3600 گره در یک متر از طول قالی
- استفاده از نخ های  ظریف و مستحکم به دلیل شانه و تراکم بالای محصول
- به کار بردن طرح های زیبا و ظریف و نگاره های پر پیچ و خم
- تولید شده توسط دستگاه hcix2 که از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگا ه های بافت است و این دستگاه در ایران تولید نمی شود و جزء دستگاه های وارداتی شرکت وندویل می باشد .
کاربرد فرش های گل برجسته ماشینی
فرش گل برجسته برای قسمت پذیرایی منازل مناسب است . زیبایی بی نظیر این محصولات و هارمونی رنگ و طرح های زیبا آن ، آن ها را باب پذیرایی های لوکس و فاخر کرده است . این قالی های بسیار زیبا ، به دلیل فرروفتگی و برآمدگی های نخ خاب آنها ، تمیز کردنشان بسیار دشوار است . به همین دلیل توصیه می شود که در قسمت نشیمن خانه و محل های پررفت و آمد استفاده نشود . همچنین نازک بودن و کم بودن ضخامت آن ها و عدم خاصیت ارتجاعی در آن ها مانع می شود که بتوان جسم های سنگین از جمله پایه های مبل را روی آن قرار داد . به همین دلیل توصیه می شود که فرش های گل برجسته را کوچکتر از فضای پذیرایی انتخاب کنیم تا پایه  های مبل روی  سرامیک قرار بگیرند .
فروش فرش های گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600
فروشگاه فرش کاشان به دلیل اینکه ایرانیان خواستار قالی های زیبای ایرانی هستند و از آنجا که قیمت قالی های زیبا از جمله فرش های گل برجسته ماشینی بسیار بالاست ، فروش مستقیم این محصولات را سر لوحه خدمات خود قرار داده است و بدین صورت قیمت فرش های 1200 شانه گل برجسته که جزء گرانقیمت ترین فرش های ماشینی است توانسته است پایین بیاورد . این خرید مستقیم می تواند به صورت خرید حضوری و یا خرید اینترنتی فرش های گل برجسته باشد . ضمانت نامه ، بیمه نامه ، شناسنامه کامل فرش همراه تمامی محصولات گل برجسته است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه